Pytania ogólne | kliknij, aby rozwinąć

DOSTĘP DO KURSU

Hasło do logowanie jest wysyłane na adres e-mail wskazany w formularzu rejestracyjnym i jest wysyłane zaraz po opłaceniu kursu w panelu Tpay. Jeśli e-mail z hasłem nie przyszedł na główną skrzynkę, należy sprawdzić folder SPAM lub folder Inne.

Gdyby go tam nie było prosimy skontaktowanie się z osobą, która odpowiada za skrzynkę pocztową w Państwa organizacji (administrator poczty) z prośbą o sprawdzenie czy taki e-mail nie został zablokowany po Państwa stronie.

W międzyczasie można też dokonać awaryjnego pozyskania hasła, poprzez kliknięcie w panelu logowania do kursu w Lost your password? – link do wygenerowania nowego hasła powinien przyjść na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail.

Gdyby to rozwiązanie również nie pomogło, a Państwa administrator poczty twierdzi, że wiadomość nie została zablokowana po Państwa stronie, prosimy o kontakt na adres contact@elitmindacademy.com lub poprzez nasz fanpejdż.

Jeśli jeszcze nie posiadają Państwo na telefonie aplikacji do uwierzytelniania wielopoziomowego, należy taką aplikację zainstalować, aby zarejestrować się a następnie logować się do swojego konta na platformie kursu – polecamy bezpłatną aplikację Google Authenticator.

Jeśli mają Państwo więcej pytań dotyczących podwójnego uwierzytelnienia i potrzebują Państwo instrukcji, to zapraszamy na tę stronę, gdzie sam proces logowania został szerzej opisany.

Jeśli nie dokonali Państwo eksportu konta z aplikacji na starym telefonie do aplikacji na nowym telefonie (lub nie mają Państwo kodów zapasowych do logowania offline), Państwa konto na naszej platformie trzeba będzie usunąć i zarejestrować na nowo.

W takiej sytuacji prosimy o kontakt na adres help@elitmindacademy.com lub poprzez nasz fanpejdż.

Wielokrotna próba bezskutecznego logowania może skończyć się chwilowym zablokowaniem adresu IP. Blokada taka ustępuje po ok. godzinie i wtedy można próbować zalogować się ponownie.

Jeśli nie pamiętają Państwo hasła zawsze można wygenerować nowe, poprzez kliknięcie w panelu logowania do kursu w „Lost your password?” – link do wygenerowania nowego hasła powinien przyjść na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail.

PRACA Z KURSEM

Tak, jakość nagrania można zmienić w prawym dolnym rogu odtwarzacza, klikając w ikonkę ustawień. Jakość nagrania dostosowuje się automatycznie do prędkości Internetu, ale można ustawić ją ręcznie w zakresie od 240p do 1080p.
Tak, można zmienić szybkość odtwarzania nagrania, klikając w ikonkę ustawień, znajdującą się w prawym dolnym rogu odtwarzacza. Szybkość odtwarzania można regulować każdorazowo w zakresie 0,5x-2x.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania pod adresem: help@elitmindacademy.com.

Kurs Power BI | kliknij, aby rozwinąć

PRZEBIEG KURSU

Kurs rozpoczynasz od razu po jego zakupie! Cały materiał jest od razu dostępny. Kurs został zaprojektowany na 9 tygodni (średnio po 2-3h materiału tygodniowo). Tempo realizacji kursu zależy tylko od Ciebie.

Po zakupieniu kursu, zyskujesz nielimitowany dostęp do całej jego zawartości przez 1 rok. Power BI rozwija się bardzo dynamicznie. Planujemy systematycznie dodawać do kursu aktualizacje, które będą pokazywać nowe możliwości narzędzia.

Prosimy o kontakt na naszej grupie Facebookowej lub na najbliższym spotkaniu Q&A. Link do grupy oraz informację o nadchodzącym Q&A otrzymają Państwo drogę e-mailową zaraz po wykupieniu kursu.
Informacje o nadchodzących Q&A znaleźć można na naszej grupie Facebookowej. Informujemy o nich także drogą e-mailową na tydzień przed samym wydarzeniem. Przypominamy o Q&A również na dzień przed wydarzeniem oraz w dniu wydarzenia. Link do grupy otrzymasz w e-mailu zaraz po zakupie kursu.
Dotychczasowe Q&A znaleźć można w naszej platformie kursu Power BI pod adresem https://elitmindacademy.com/pl-power-bi-od-podstaw/qa/ 

Tak, po ukończeniu wszystkich modułów i zdaniu naszego wewnętrznego testu otrzymają Państwo imienny certyfikat, zamieszczony na dedykowanej stronie. Można go podlinkować w swoim CV oraz umieścić w sekcji „Licenses & certifications” w swoim profilu na LinkedIn.

Aby zdać nasz test i otrzymać certyfikat ukończenia kursu, należy odpowiedzieć poprawnie na 70% pytań testowych. Do naszego testu online można przystąpić wielokrotnie o dowolnej porze. Zalecamy jednak przystępnie do testu po ukończeniu wszystkich 12 modułów.

Nasz kurs Power BI przygotowuje do zewnętrznego egzaminu Microsoft DA-100: Data Analyst Associate. Egzamin jest płatny i odbywa się online w języku angielskim.

Więcej na temat tego egzaminu powiedziano podczas Q&A 25.11.2020 we fragmencie (13:49-26:24).

Prace domowe są zadawane na koniec każdego modułu i znajdują się pod nagraniem w sekcji z materiałami.
Oczywiście, można to zrobić poprzez naszą grupę Facebookową lub na najbliższym spotkaniu Q&A. Link do grupy oraz informację o nadchodzącym Q&A otrzymają Państwo drogę e-mailową zaraz po wykupieniu kursu.
Prosimy o kontakt na naszej grupie Facebookowej lub na najbliższym spotkaniu Q&A. Link do grupy oraz informację o nadchodzącym Q&A otrzymają Państwo drogę e-mailową zaraz po wykupieniu kursu.

DOSTĘP DO KURSU DLA FIRMY

Po opłaceniu faktury otrzymają Państwo specjalny dedykowany link aktywacyjny dla Państwa organizacji wraz z instrukcją dla uczestników.

Wystarczy skopiować link i przekazać go wybranym osobom z poniższą informacją:

Po kliknięciu w link, łączna suma do zapłaty będzie wynosić 0 zł. W okienku do rejestracji należy podać swój służbowy adres email i kliknąć PURCHASE - wszelka dalsza korespondencja i szczegóły przyjdą na wskazany w formularzu adres e-mail.

Każdy kursant ma możliwość kontaktu bezpośredniego z naszymi trenerami poprzez dostęp do dedykowanej grupy na Facebooku oraz poprzez uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach typu Q&A.

Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowych indywidualnych konsultacji dla Państwa firmy, po szczegóły takiej oferty zapraszamy na adres contact@elitmindacademy.com 

FAKTURY I ROZLICZENIA

Każdy zakup kursu jest fakturowany, jeśli dokonają Państwo zakupu poprzez formularz Tpay otrzymają Państwo fakturę na wskazany adres e-mail.

Jeśli potrzebują Państwo faktury pro-forma prosimy o kontakt poprzez formularz "Zakup przez pracodawcę" lub "Zakup dla zespołu" na stronie https://courses.elitmindacademy.com/zakup-kursu-power-bi/ 
W przypadku korekty faktury prosimy wiadomość na adres help@elitmindacademy.com wraz z opisem błędu i nowymi danymi do wprowadzenia.

Kurs Power BI w finansach i controllingu | kliknij, aby rozwinąć

PRZEBIEG KURSU

Kurs rozpoczynasz od razu po zarejestrowaniu. Cały materiał jest od razu dostępny. Kurs został zaprojektowany na 117 minut. Tempo realizacji kursu zależy tylko od Ciebie.

Po rejestracji na kurs, zyskujesz nielimitowany dostęp do całej jego zawartości przez 1 rok. Power BI rozwija się bardzo dynamicznie. Planujemy systematycznie dodawać do kursu aktualizacje, które będą pokazywać nowe możliwości narzędzia.

Kurs Zastosowanie Power BI w finansach i controllingu nie kończy się certyfikatem.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania pod adresem: help@elitmindacademy.com.