Pytania ogólne | kliknij, aby rozwinąć

DOSTĘP DO KURSU

Hasło do logowanie jest wysyłane na adres e-mail wskazany w formularzu rejestracyjnym i jest wysyłane zaraz po opłaceniu kursu w panelu Tpay. Jeśli e-mail z hasłem nie przyszedł na główną skrzynkę, należy sprawdzić folder SPAM lub folder Inne.

Gdyby go tam nie było prosimy skontaktowanie się z osobą, która odpowiada za skrzynkę pocztową w Państwa organizacji (administrator poczty) z prośbą o sprawdzenie czy taki e-mail nie został zablokowany po Państwa stronie.

W międzyczasie można też dokonać awaryjnego pozyskania hasła, poprzez kliknięcie w panelu logowania do kursu w Lost your password? – link do wygenerowania nowego hasła powinien przyjść na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail.

Gdyby to rozwiązanie również nie pomogło, a Państwa administrator poczty twierdzi, że wiadomość nie została zablokowana po Państwa stronie, prosimy o kontakt na adres help@elitmindacademy.com lub poprzez nasz fanpejdż.

Jeśli jeszcze nie posiadają Państwo na telefonie aplikacji do uwierzytelniania wielopoziomowego, należy taką aplikację zainstalować, aby zarejestrować się a następnie logować się do swojego konta na platformie kursu – polecamy bezpłatną aplikację Google Authenticator.

Jeśli mają Państwo więcej pytań dotyczących podwójnego uwierzytelnienia i potrzebują Państwo instrukcji, to zapraszamy na tę stronę, gdzie sam proces logowania został szerzej opisany.

Jeśli nie dokonali Państwo eksportu konta z aplikacji na starym telefonie do aplikacji na nowym telefonie (lub nie mają Państwo kodów zapasowych do logowania offline), Państwa konto na naszej platformie trzeba będzie usunąć i zarejestrować na nowo.

W takiej sytuacji prosimy o kontakt na adres help@elitmindacademy.com lub poprzez nasz fanpejdż.

Wielokrotna próba bezskutecznego logowania może skończyć się chwilowym zablokowaniem adresu IP. Blokada taka ustępuje po ok. godzinie i wtedy można próbować zalogować się ponownie.

Jeśli nie pamiętają Państwo hasła zawsze można wygenerować nowe, poprzez kliknięcie w panelu logowania do kursu w „Lost your password?” – link do wygenerowania nowego hasła powinien przyjść na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail.

DOSTĘP DO KURSU DLA FIRMY

Po opłaceniu faktury otrzymają Państwo specjalny dedykowany link aktywacyjny dla Państwa organizacji wraz z instrukcją dla uczestników.

Wystarczy skopiować link i przekazać go wybranym osobom z poniższą informacją:

Po kliknięciu w link, łączna suma do zapłaty będzie wynosić 0 zł. W okienku do rejestracji należy podać swój służbowy adres email i kliknąć PURCHASE - wszelka dalsza korespondencja i szczegóły przyjdą na wskazany w formularzu adres e-mail.

Każdy kursant ma możliwość kontaktu bezpośredniego z naszymi trenerami poprzez dostęp do dedykowanej grupy na Facebooku oraz poprzez uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach typu Q&A.

Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowych indywidualnych konsultacji dla Państwa firmy, po szczegóły takiej oferty zapraszamy na adres contact@elitmindacademy.com 

 

FAKTURY I ROZLICZENIA

Każdy zakup kursu jest fakturowany, jeśli dokonają Państwo zakupu poprzez formularz sprzedażowy otrzymają Państwo fakturę na wskazany adres e-mail.

W przypadku korekty faktury prosimy wiadomość na adres  contact@elitmindacademy.com wraz z opisem błędu i nowymi danymi do wprowadzenia.

Pytania dotyczące kursu | kliknij, aby rozwinąć

PRZEBIEG KURSU

Kurs rozpoczynasz od razu po jego zakupie! Tempo realizacji kursu zależy tylko od Ciebie.

Po zakupieniu kursu, zyskujesz nielimitowany dostęp do całej jego zawartości przez 1 rok. Planujemy systematycznie dodawać do kursów aktualizacje, które będą pokazywać nowe możliwości narzędzi.

Coraz więcej kursów ma włączoną opcję komentowania pod każdą lekcją. Skorzystaj z niej by zadać pytanie.
Informacje o nadchodzących Q&A znaleźć można na naszej grupie Facebookowej. Każdy kurs ma swój harmonogram Q&A. O każdej zbliżającej się sesji Q&A ponformujemy Ciebie mailowo oraz na naszych Social Mediach.
Każdy kurs w ramach którego prowadzimy Q&A ma osobny moduł zatytułowany Q&A, w którym przechowujemy nagrane sesje.  

Kursy płatne kończą się certyfikatem. Do jego otrzymania niezbędne jest zdanie testu. Po około 7 dniach roboczych od zdania testu otrzymasz certyfikat wraz z powiadomieniem.

Aby zdać nasz test i otrzymać certyfikat ukończenia kursu, należy odpowiedzieć poprawnie na 70% pytań testowych. Do naszego testu online można przystąpić wielokrotnie o dowolnej porze. Zalecamy jednak przystępnie do testu po ukończeniu wszystkich modułów kursu.

Prace domowe są zadawane na koniec modułu. Praca domowa to osobna lekcja z omówieniem materiału do samodzielnego wykonania. Dodatkowe materiały do pobrania znajdują się pod nagraniem video w sekcji z materiałami.
Oczywiście, można to zrobić poprzez naszą grupę Facebookową lub na najbliższym spotkaniu Q&A. Link do grupy oraz informację o nadchodzącym Q&A otrzymają Państwo drogę e-mailową zaraz po wykupieniu kursu.

KONFIGURACJA KURSU

Tak, jakość nagrania można zmienić w prawym dolnym rogu odtwarzacza, klikając w ikonkę ustawień. Jakość nagrania dostosowuje się automatycznie do prędkości Internetu, ale można ustawić ją ręcznie w zakresie od 240p do 1080p.
Tak, można zmienić szybkość odtwarzania nagrania, klikając w ikonkę ustawień, znajdującą się w prawym dolnym rogu odtwarzacza. Szybkość odtwarzania można regulować każdorazowo w zakresie 0,5x-2x.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania pod adresem: help@elitmindacademy.com.