Poznaj naszych ekspertów

KAMIL SŁOMKA

SENIOR BUSINESS INTELLIGENCE CONSULTANT | Elitmind

Architekt rozwiązań i lider zespołu w Elitmind, specjalizujący się w Business Intelligence, w tym rozwiązaniach Power BI klasy Enterprise, zaawansowanej analityce, migracjach i integracji danych oraz rozwiązaniach z obszaru Data w Microsoft Azure. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z technologiami Microsoft. Wcześniej był analitykiem i konsultantem BI przez wiele lat biorąc udział w projektach w największych polskich bankach. Kamil był prelegentem m.in. na: SQLDay, SQL Saturday, Azure Day. Lubi grać w squasha i pisać kod w DAX.

JAKUB BILSKI

BUSINESS INTELLIGENCE CONSULTANT | Elitmind

Business Intelligence Consultant z blisko 8-letnim doświadczeniem zawodowym zebranym w trakcie realizacji dużych projektów informatycznych z obszaru finansów oraz sprzedaży. Projekty dotyczyły wdrożenia, rozwoju i późniejszego utrzymania Hurtowni Danych, systemu CRM, bądź pokrewnych systemów analityczno-raportowych. Interesuje sie szczególnie wykorzystaniem możliwości Power BI. Uwielbia dzielić sie zdobytą wiedza z innymi.

Zapisz się na nasz bezpłatny webinar!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dowiedz się podczas webinaru jak uporządkować miary w modelu, jak zwiększyć funkcjonalności raportów i podnieść jakość wizualizacji w Power BI.

Jeśli wypełniłaś/eś formularz, a nie otrzymałaś/eś na podany adres e-mail linku do wydarzenia prosimy sprawdzić folder SPAM lub Inne. Jeżeli wiadomości z linkiem tam nie ma prosimy o kontakt na adres contact@elitmindacademy.com lub poprzez nasz fanpage.

Agenda

Webinar #1 (15.07.2021 r., g. 10:30) | 1,5h
1. Wprowadzenie do Calculation Groups
2. Ograniczanie liczby miar w modelu
3. Q&A

Wypełnij formularz i obejrzyj WIDEO Z DWÓCH etapÓW webinaru oraz odbierz pakiet materiałów i nagrań bonusowych!

Webinar #2 (06.08.2021 r., g. 10:30) | 1,5h
1. Wykorzystanie Calculation Groups w kalkulacjach
2. Wykorzystanie Calculation Groups do wizualizacji danych
3. Q&A

Szukasz kompleksowego kursu o Power BI?

Jeśli sam webinar to dla Ciebie za mało, to tak się składa, że Kamil i Kuba są również trenerami flagowego kursu Elitmind Academy: Stań się liderem Power BI w swojej organizacji.

Sprawdź naszą ofertę i porozmawiaj z pracodawcą o możliwości sfinansowania kursu lub sam zainwestuj w rozwój swoich kompetencji!